İDMİB Garda Türkiye Ticaret Merkezi Kurulması Hakkında

Sayın Üyemiz,

 

Genel Sekreterliğimize, İtalya'nın Garda şehrinde bir Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) kurulmasına yönelik ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren 15 ihracatçı firmanın taleplerinin ulaşması üzerine, İtalya'nın Garda şehrinde bir Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) kurulmasına yönelik çalışmalar başlatılmıştır.

 

Genel Sekreterliğimize ulaşan taleplere ilave olarak anılan TTM'de yer almak isteyen üyelerimizin, aşağıdaki ön talep formunu doldurarak  tdharge@itkib.org.tr adresine ön başvurularını iletmeleri gerekmektedir.

 

TTM'de yer tahsis edilecek firmalar ile Genel Sekreterliğimizin hizmet verdiği Birliklerden İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) arasında Ek'te bir örneği yer alan sözleşme imzalanacaktır.

 

TTM'de yer alacak firmalarımıza tahsis edilecek alan için ödenecek katılım bedeli (m2 birim kıymeti)  alınan başvurular kesinleştikten sonra bilahare hesaplanarak tarafınıza bildirilecek olup, üyelerimizden alınacak ilave talepler doğrultusunda TTM alanının büyütülmesi yönünde ayrıca çalışmalar yapılabilecektir.

 

Bilgilerinize arz ederiz.

 

Ek.1: Ön Talep Formu

Ek.2: Yer Kullandırma Sözleşmesi

 

 

İletişim Bilgileri :

Tel: 0212 454 04 44 (Semra Bahar)

E-mail: tdharge@itkib.org.tr  ; semra.bahar@itkib.org.tr

 

 

Saygılarımızla

İTKİB Genel Sekreterliği

TDH Ar-Ge Şubesi

PAYLAŞ