Bahreyn (Manama) Ticaret Heyeti 10-13 Ekim 2023

Sayın Üyemiz,

TİM’den alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonu ile 10-13 Ekim 2023 tarihleri arasında Bahreyn’e yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Manama şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Bahreyn’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 11 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/bahrain-manama-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 28.000-TL tahsil edilecektir.

Başvurular başta Makine ve Aksamları İklimlendirme Sanayii, Hazır Giyim, Tekstil ve Hammaddeleri, Elektrik – Elektronik - Bilişim, Gıda ve İçecek, Mobilya, Plastik ve Kimyasallar başta olmak üzere tüm sektörlerimize açıktır. Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.