İDMİB Ayakkabı Sektörü Las Vegas Magic Show Fuarını Ziyaret Etti

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçılar Birliği'nin Ticaret Bakanlığımızın destekleriyle yürüttüğü üç ayrı Ur-Ge projesi kapsamındaki yurt dışı pazarlama faaliyetleri başarıyla devam ediyor.

Birliğimizin Ur-Ge projeleri arasında yer alan 'Ayakkabı Sektöründe Yeni Pazarlar Yeni Hedefler Ur-Ge Projesi' kapsamında 11-15 Ağustos tarihleri arasında 11 firma ve 15 kişilik bir heyetle ABD'nin Las Vegas kentinde yılda iki kez düzenlenen ve Dünya'nın en çok ilgi çeken fuarları arasında yer alan "Las Vegas Magic Show” Fuarı ziyaret edildi. İDMİB YK Başkan Yardımcısı Sn. İslam ŞEKER 'in başkanlığında gerçekleştirilen organizasyon ile ayakkabı küme üyesi firma katılımcılarımız fuarı ziyaret etti ve ABD pazarı hakkında yerinde gözlem yapma fırsatını buldu.

Ziyaret kapsamında; 13 - 14 Ağustos 2018 tarihlerinde heyetimiz, Fuar Organizatörü UBM Ayakkabı Grubu Başkanı Sn. Leslie Gallin, Ayakkabı Grubu Satış Direktörü  Sn. Belinda Pina ve Sourcing Satış Direktörü Sn. Bob Berg ile Bilgilendirme Toplantısında bir araya geldi ve FN Platform & Footwear Sourcing Stant Ziyaretlerini birlikte gerçekleştirdi. Toplantıda, başta ABD ayakkabı pazarı, ihracat imkanları ve potansiyel B2B organizasyon iş birlikleri olmak üzere Las Vegas Magic Show Fuarı'na üyelerimizin katılımları hakkında görüşmelerde bulunuldu. Stant ziyaretlerinde UBM yetkilileri tarafından yapılan bilgilendirmelerin yanı sıra heyet, uluslararası ayakkabı pazarını gözlemleme imkanına sahip oldu. Tüm ziyaret boyunca Los Angeles Ticaret Ataşemiz Sn. Mehmet ÇETİK heyetimize eşlik etti.

 

KATILIMCI FİRMA LİSTESİ

 

BİLECANLAR AYAKKABI DERİ SANAYİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

CABULLİ AYAKKABICILIK VE KUYUMCULUK İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

ÇETSAN AYAKKABI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ERA AYAKKABICILIK İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ

ERDO AYAKKABI DERİ VE TEKSTİL SAN.  TİC. LTD. ŞTİ.

KARYOKA AYAKKABI SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ

NEBİ ENDİCAN GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ÖNDER AYAKKABI SAN VE TİC. LTD. ŞTİ

PALOMA AYAKKABI DERİ TEKSTİL VE GIDA SAN TİC LTD ŞTİ

TOPBAŞ KUNDURA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ÜLKER AYAKKABICILIK SAN ve DIŞ TİC LTD ŞTİ

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ