APLF Sanal Fuarlar ve APLF InTouch Virtual Event Hk.

Sayın Üyemiz,

APLF Leather&Materials+ Fuarı Organizatörü Informa Markets, hedef alıcılarla iletişimin sürdürülmesi amacıyla “InTouch” adı altında dijital ortamda iş görüşmeleri ve webinarlar düzenleyeceğini açıklamıştır.

Bu kapsamda, APLF Çin, Hindistan ve Afrika ile Ortadoğu alıcılarına yönelik ikişer gün sürecek bir sanal fuar düzenleyeceğini bildirmiştir. Bahse konu sanal fuarların tarihleri aşağıda belirtilmekte olup, bir fuara katılım 1.000 USD; 2 fuara katılım 1.800 USD; 3 fuara katılım ise 2.400 USD olarak fiyatlandırılmıştır.

Virtual APLF to China: 20 – 21.01.2021
Virtual APLF to India: 28 – 29.01.2021  
Virtual APLF to Africa & Middle East: 03 – 04.02.2021

Diğer taraftan, oturum şeklinde düzenlenecek olan InTouch webinar etkinlikleri de düzenlenecektir. Böylece katılımcı firmalar etkinlik öncesinde ve sonrasında tanıtım imkanlarından, oturum esnasında yabancı alıcılarla canlı olarak iletişime geçme ve ürünlerinin canlı tanıtımını yapma ve APLF.com Online Showroom'daki sayfalarına firma bilgileri, logo, ürün görselleri sergileme fırsatından faydalanabilecektir. Anılan webinara katılım oturum başına 5 firma ile sınırlandırılmış olup, 3 oturum ile 15 firmanın katılımı sağlanabilecektir. Katılım ücreti 200 USD/firma/oturum olarak belirlenmiştir.

Anılan etkinliklere katılmak isteyen firmalarımızın 09.12.2020 tarihine kadar idmib@itkib.org.tr adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Etkinlikler, yeterli talep olması durumunda İDMİB tarafından organize edilecektir.

Bilgilerinize sunulur.
 

PAYLAŞ