Saraciye Vizyon Grubu 3. Kez Bir Araya Geldi

                 4 Eylül 2019 tarihinde saraciye sektörü vizyon grubunun 3. toplantısı İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Başkan Yardımcısı Güven Karaca başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Üyesi Kamuran Uyar ve Saraciye Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere sektörün ileri gelen temsilcileri katıldı.

Ana gündem maddeleri Türkiye Tanıtım Grubu Projesi faaliyetlerinden hedef pazarlara yönelik stratejik yol haritası oluşturulması ve sektörel tanıtım filmi hazırlanması olan toplantıda deri ve deri mamulleri sektörü ihracat performansına ilişkin ilgili detaylı yapılan bilgilendirme sunumunun ardından, İDMİB' in temel faaliyetleri ve üyelere hizmet sunduğu hususlar hakkında da katılımcılara bilgiler verildi.

Stratejik yol haritası kurgusunun e-ticaret ve online satış üzerine yapılmasına ve hedef pazarlara yönelik tanıtım çalışmaları için bir komite kurulması hususunda görüş birliğine varıldıktan sonra saraciye sektörünün e-ticaret ve online satış adaptasyonu için atılması gereken adımların bir sonraki toplantının ana gündemi olması kararının alınması ile toplantı son buldu.

Deri ve Deri Mamulleri İhracat Performans Değerlendirmesi ve İDMİB Faaliyetleri Sunumu

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ