Zambiya Özel Nitelikli Alım Heyeti

Sayın Üyemiz,

 
TİM tarafından iletilen ve Lusaka Ticaret Müşavirliğimizden alınan bir yazıda; Özel Nitelikli Alım Heyetleri kapsamında, Ticaret Müşavirliğimiz tarafından Zambiya'da faaliyet gösteren “Magic Advertising & Promotions Limited” firması ülkemize davet edilmiştir. 

  

Zambiya'da faaliyet gösteren “Magic Advertising & Promotions Limited” firmasının Zambiya Savunma Bakanlığından aldığı ihale çerçevesinde askeri memur ayakkabısısavaş botu, kask ve kamp tulumu alımı yapacağı; yine aynı firmanın önümüzdeki dönemde drone (insansız gözlem uçağı) ve askeri faaliyetler kapsamında hacking eylemine karşı jamming cihazları ithal etmesinin planladığı bilgisi edinilmiştir.

 

Bahse konu Alım Heyeti için 8 Kasım Çarşamba günü İTKİB- Dış Ticaret Kompleksinde B2B'ler yapılması yönünde organizasyon yapılmıştır.

 

Anılan Firma ile görüşmek isteyen üyelerimizin ekte yer alan Formu İngilizce olarak doldurduktan sonra 07.11.2017 Salı günü günü mesai saati bitimine kadar tdharge@itkib.org.tr  e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. 

 

Bilgilerine sunarız.
 

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ