Çekya Alım Heyeti Duyurusu

Çekya Alım Heyeti Duyurusu

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Türkiye İhracatçılar Meclisi-TİM organizatörlüğünde, Çekya’da yerleşik “NOTINO s.r.o.” firmasının yetkililerinin katılımıyla 4 Mart 2020 günü  Özel Nitelikli Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Türkiye’den çeşitli ürün gruplarında alım yapmak üzere gelen firmanın ( www.notino.com ) deri/sentetik/PU veya tekstilden mamul kozmetik aksesuarları (çantalar, torbalar, küçük sırt çantaları, makyaj aksesuarları, kozmetik ambalajları) ile müşterilerine hediye edilmek üzere deri ürünler (kemerler, çantalar, torbalar, cüzdanlar) satın almak üzere Türk üretici firmalar ile ikili görüşme yapmak istediği bildirilmektedir.

Söz konusu İkili görüşme programı 4 Mart 2020 Çarşamba günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirilecektir. İkili görüşmeler için Genel Sekreterliğimiz tarafından İngilizce bilen bir Tercüman ikili görüşmelerin yapılacağı salonda hazır bulundurulacaktır.

Bu kapsamda, Çekya’da yerleşik “NOTINO s.r.o.” Firması yetkilileri ile ikili görüşme yapmak isteyen deri veya tekstilden mamul kozmetik aksesuarları, deri kemer, cüzdan, çanta gibi ürünleri üreten üyelerimizin en geç 28.02.2020 Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıdaki linkte yer alan firma profilini İngilizce olarak doldurarak Genel Sekreterliğimiz Deri Sektör Şubesi e-posta adresine (e-posta: [email protected]) iletmesi gerekmektedir.


Tüm üyelerimize duyurulur.


Ek: Firma Profilini indirmek için tıklayınız.


Saygılarımızla