DERİ VE DERİ MAMULLERİ SEKTÖRÜMÜZÜN NEW YORK TTM’DE YER ALAN SON SHOWROOM ALANI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

DERİ VE DERİ MAMULLERİ SEKTÖRÜMÜZÜN NEW YORK TTM’DE YER ALAN SON SHOWROOM ALANI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Sayın Üyemiz,
 
Bilindiği üzere, deri ve deri mamulleri sektörümüz İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) organizasyonunda New York’ta 10 East 34th Street, Manhattan New York, NY 10016, USA adresinde yer alan Türkiye Ticaret Merkezi (TTM)’inde  faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Ticaret Bakanlığı desteği ile Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda ve İDMİB İşbirliğinde yürütülen proje kapsamında deri sektörünün en önemli pazarlarından biri olan New York'da Türk ürünlerimizi görücüye çıkarmak ve hızlı ve kaliteli hizmet olanağını yakalamak, böylelikle ihracatımızı arttırmak hedeflenmektedir.
 
New York TTM için; Ticaret Bakanlığı'nca “Kira, Tanıtım ve Tefrişat” kalemlerinde % 75 oranında devlet desteği sağlanmaktadır.

 

İDMİB işbirliğinde söz konusu alanda oluşturulan sınırlı sayıdaki showroom firmalara tahsis ediliş olup, 22 m2 (brüt) alana sahip son boş showroom alanı için firma başvuruları alınmaya başlanmıştır.

  
Bu kapsamda TTM içerisinde son showroom alanı için başvuru yapmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan Kullanıcı Şirket Talep Formunu doldurarak en geç 19 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine, şirketinize ait imza sirküleri kopyası ve Ticari sicil gazetesi kopyası ile birlikte iletmeleri beklenmektedir.

Ek -B Kullanıcı Şirket Talep Formunu indirmek için tıklayınız.
 
TTM Katılım Şartları;
- 3 yıllık kira ve katılım sözleşmesi ile taahhütnamesi imzalanacaktır.

 

Detaylı bilgi için [email protected] adresine veya 0212-454-0357 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
 
Tüm üyelerimize duyurulur.