İDMİB, Deri Sektörümüzü Milano'da Açılması Planlanan Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor

İDMİB, Deri Sektörümüzü Milano'da Açılması Planlanan Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor

Sayın Üyemiz,


İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB)  nezdinde İtalya'da bir Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) açılması yönünde yapılan çalışmalar sonucu Milano'da “Via Tortona, 37, 20144 Milano MI” adresinde yer alan bina ziyaret edilmiş ve ön incelemeler yapılmıştır.
 
Binanın haritadaki konumu aşağıdaki linkte yer almaktadır.

https://goo.gl/maps/gCWEw1HqRww
 
Ticaret Bakanlığı’nın destekleri kapsamında İDMİB tarafından yürütülmesi planlanan proje kapsamında sektörümüzün önemli pazarlarından biri olan İtalya'da ihraç ürünlerimizi etkin bir şekilde tanıtarak pazarlayabilmek ve ayrıca hızlı ve kaliteli hizmet olanağını yakalamak, böylelikle ihracatımızı arttırmak hedeflenmektedir.
 
İtalya'da açılacak TTM'ler için;  Ticaret Bakanlığı'nca “Kira, Tanıtım, Tefrişat ve TTM ortak Personeli” kalemlerinde % 60 oranında devlet desteği imkanı bulunmaktadır.
 
TTM'de yer almak isteyecek katılımcı ihracatçı firmaların ödeyecekleri devlet desteği dışında kalan kira katılım bedeli başvurular kesinleştikten sonra bilahare hesaplanarak tarafınıza bildirilecektir.
 
İDMİB  işbirliğinde söz konusu alanda oluşturulacak sınırlı sayıdaki showroomlara sahip olabilmek için ön başvurularınızı bekliyoruz.
 
Söz konusu Milano Türkiye Ticaret Merkezi'nde yer almak isteyen üyelerimizin taleplerini 26 Temmuz 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen Başvuru Evrakı ile [email protected]  adresine iletmesi, evrak asıllarının ise “Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:5 TDH Ar-Ge Şubesi 34196 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul” adresine elden teslim edilmesi  gerekmektedir
 
Bilgilerinize arz ederiz.
 
 
İTKİB GENEL SEKRETERLİĞİ
Tekstil, Deri, Halı Ar-Ge Şubesi
 
 
 
Talep Edilen Başvuru Evrakı :

1-  Ek-B Kullanıcı Şirket Talep Formu
2-  İmza Sirküleri (noter onaylı sureti gerekmektedir veya tarafımızca aslı görülmek kaydıyla İTKİB tarafından aslı gibidir yapılabilir)
3-  Ticaret Sicili Gazetesi
  
 
İlgili Kişi: Meral AKGÜL
Tel: 0212 454 0505
e-posta : [email protected] ; [email protected]
 
İlgili Web sitesi :

www.ttcenter.com.tr;
http://www.ttcenter.com.tr/tr/nerelerdeyiz.html

İlgili Dosyalar :
Ek-B Kullanıcı Şirket Talep Formu için
tıklayınız.
Fotoğraflar için tıklayınız.