İDMİB, Deri Sektörümüzü Milano'da Açılması Planlanan Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor.

İDMİB, Deri Sektörümüzü Milano'da Açılması Planlanan Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor.

Sayın Üyemiz,

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB)  nezdinde İtalya'da bir Türkiye Ticaret Merkezi (TTM) açılması yönünde yapılan çalışmalar sonucu Milano'da “Via Tortona, 37, 20144 Milano MI” adresinde yer alan bina ziyaret edilmiş ve ön incelemeler yapılmıştır.

Binanın haritadaki konumu aşağıdaki linkte yer almaktadır.

https://goo.gl/maps/gCWEw1HqRww

Ekonomi Bakanlığı desteği ile Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda ve İDMİB İşbirliğinde yürütülmesi planlanan proje kapsamında deri sektörünün en önemli pazarlarından biri olan İtalya'da Türk ürünlerimizi görücüye çıkarmak ve hızlı ve kaliteli hizmet olanağını yakalamak, böylelikle ihracatımızı arttırmak hedeflenmektedir.

İtalya'da açılacak TTM'ler için;  Ekonomi Bakanlığı'nca “Kira, Tanıtım ve Tefrişat” kalemlerinde % 60 oranında devlet desteği sağlanmaktadır.

TTM'de yer almak isteyecek firmalarımıza tahsis edilecek alan için ödenecek katılım bedeli (m2 birim kıymeti) alınan başvurular kesinleştikten sonra bilahare hesaplanarak tarafınıza bildirilecektir.

İDMİB  işbirliğinde söz konusu alanda oluşturulacak sınırlı sayıdaki showroomlara sahip olabilmek için başvurularınızı bekliyoruz.

Söz konusu Milano Türkiye Ticaret Merkezi'nde yer almak isteyen üyelerimizin taleplerini 16 Kasım 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen Başvuru Evrakı ile [email protected]  adresine iletmesi gerekmektedir.

Evrak asıllarının ise “Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:5 TDH Ar-Ge Şubesi 34196 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul” adresine iletilmesi gerekmektedir

Bilgilerinize arz ederiz.

İTKİB GENEL SEKRETERLİĞİ

Tekstil, Deri, Halı Ar-Ge Şubesi

Talep Edilen Başvuru Evrakı :

1-      Ek-B Kullanıcı Şirket Talep Formu

2-      İmza Sirküleri (noter onaylı sureti gerekmektedir veya tarafımızca aslı görülmek kaydıyla İTKİB tarafından aslı gibidir yapılabilir)

3-      Ticaret Sicili Gazetesi

İlgili Kişi: Meral AKGÜL

Tel: 0212 454 0505

e-posta : [email protected] ; [email protected]

İlgili Web sitesi :

www.ttcenter.com.tr;

http://www.ttcenter.com.tr/tr/nerelerdeyiz.html

İlgili Dosyalar

Ek-B Kullanıcı Şirket Talep Formunu indirmek için tıklayınız.