İDMİB Deri Sektörümüzü New York Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor

İDMİB Deri Sektörümüzü New York Türkiye Ticaret Merkezi'ne Davet Ediyor

Değerli Üyemiz,

Türkiye'nin 2023 İhracat Stratejisi hedefleri doğrultusunda, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaca uygun olarak ihracatın gelişmesine olanak sağlamak amacıyla Türkiye Ticaret Merkezleri Projeleri sırasıyla, İran, Dubai ve ABD’de hayata geçirildi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York (NY) şehrinde “10 East 34th Street, Manhattan New York, NY 10016, USA” adresinde Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından kiralanan bir binanın 4 ayrı katı Ticaret Merkezi statüsünde açılarak hizmet vermeye başladı.  

21 Eylül 2017 tarihinde Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve beraberindeki heyet eşliğinde açılışı gerçekleştirilen Ticaret Merkezi’nde halihazırda Ev Tekstili, Halı, Hazır Giyim ve İş Kontratları sektöründe faaliyet gösteren Türk firmalar yer almaktadır.

Ekonomi Bakanlığı’nca “Kira, Tanıtım, Tefrişat ve TTM ortak Personeli” kalemlerinde % 75 oranında devlet desteği sağlanmaktadır.

Sahip olduğu merkezi konum dolayısıyla ticari açıdan avantaj sağlayacak olan bu Merkezde Deri Sektörü olarak yer almaya hazırız…

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB)  işbirliğinde söz konusu alanda oluşturulacak sınırlı sayıdaki showroomlara sahip olabilmek için başvurularınızı bekliyoruz.

Alınan başvurular sonrasında yapılacak bir bütçe çalışması ile m2 fiyatı belirlenecektir.  

Söz konusu NY Türkiye Ticaret Merkezi'nde yer almak isteyen üyelerimizin taleplerini 30 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar  aşağıda belirtilen Başvuru Evrakı ile [email protected] adresine iletmesi gerekmektedir.

Evrak asıllarının ise “Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat:5 TDH Ar-Ge Şubesi 34196 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul” adresine iletilmesi gerekmektedir.   

Bilgilerinize arz ederiz.

İTKİB Genel Sekreterliği

Tekstil, Deri, Halı Ar-Ge Şubesi

 

Talep Edilen Başvuru Evrakı :

 1. Ek-B Kullanıcı Şirket Talep Formu
 2. Ek-C Kullanıcı Şirket Bilgileri
 3. İmza Sirküleri (noter onaylı sureti gerekmektedir veya tarafımızca aslı görülmek kaydıyla İTKİB tarafından aslı gibidir yapılabilir)
 4. Ticaret Sicili Gazetesi

   

  İlgili Kişi: Semra Bahar

  Tel: 0212 454 04 44

  e-posta : [email protected] ; [email protected]

  İlgili Web sitesi : www.ttcenter.com.tr ; http://www.ttcenter.com.tr/tr/nerelerdeyiz.html

İlgili Dosyalar

NY-EK B FORMU

(0.027648kb)

NY-EK C

(0.015163kb)