İDMİB El Corte Ingles Ayakkabı ve Valiz Alım Heyetlerini Ağırladı

İDMİB El Corte Ingles Ayakkabı ve Valiz Alım Heyetlerini Ağırladı

Avrupa’nın en büyük alışveriş mağaza zinciri El Corte Ingles firmasından temsilciler İDMİB desteği ile iki ayrı alım grubu halinde ülkemizi ziyaret etti.

21-25 Mart 2022 tarihleri arasında El Corte Ingles Valiz Alım Heyeti İstanbul’da ve İzmir’de valiz üreticisi firmaları tesislerinde ziyaret ederek iş görüşmeleri gerçekleştirdi, 24 Mart 2022 günü

ise İDMİB temsilcileri ile biraraya gelerek ikili iş fırsatlarını değerlendirdi, akabinde Dış Ticaret Kompleksinde valiz üreticisi firmalar ile B2B organizasyonunda buluştu.

28 -31 Mart 2022 tarihleri arasında ise yine İDMİB işbirliği ile El Corte Ingles Ayakkabı Alım Heyeti ağırlandı. AYMOD Fuarı ile eş zamanlı olarak gelen Heyet öncelikle AYMOD Fuarını ziyaret ederek fuarda ürün sergileyen üretici firmalar ile iş görüşmeleri yaptı, 31 Mart 2022 Perşembe günü ise Dış Ticaret Kompleksi yerleşkesinde düzenlenen B2B organizasyonu ile AYMOD’a katılmayan diğer ayakkabı üreticisi firmalarla görüşme imkanı buldu.

El Corte Ingles temsilcileri Türkiye’de sosyal uygunluk kriterlerine uygun üretim yapan ve belge sahibi olan üretici firmalarla çalışmak istediklerini ve ziyaretleri kapsamında oldukça verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdiklerini belirttiler.