INOSUIT-İNOVASYON ODAKLI MENTORLUK PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI!

INOSUIT-İNOVASYON ODAKLI MENTORLUK PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI!

Sayın ilgili,

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak Kasım 2016’dan bu yana sürdürmekte olduğumuz İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı’nın Nisan 2020 dönemi firma ve mentor başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 14 Şubat 2020!


 

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

 

Üniversite-Sanayi işbirliğine dayanmakta olan “İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı” ile İhracatçı Birlikleri üyesi şirketlerde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır.

İnoSuit Programı’na bugüne kadar 42 farklı ilden 369 firma başvurmuş olup mentor havuzumuzda inovasyon yönetimi konusunda uzman 204 üniversiteden 841 akademisyen mentor bulunmaktadır.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için http://www.tim.org.tr/tr/inosuit.html adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 07 99 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

İnoSuit
İnovasyona Kurulan Köprü!

İnoSuit Programı’na katılan firmalarımızın program hakkında deneyimlerini paylaştığı videolara aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

Asaş Alüminyum Firmasının İnoSuit Deneyimleri
Dörtler Kablo Firmasının İnoSuit Deneyimleri
Kastamonu Entegre Firmasının İnoSuit Deneyimleri
Optima Mühendislik Firmasının İnoSuit Deneyimleri
Saray Holding İnoSuit Deneyimleri