TİM-TEB Girişim Evi’ne Başvurun, Fikirleriniz Hayat Bulsun!

TİM-TEB Girişim Evi’ne Başvurun, Fikirleriniz Hayat Bulsun!

Türkiye’nin En Yaygın ve Kapsamlı Girişimcilik Programı TİM-TEB Girişim Evi’ne Başvurun, Fikirleriniz Hayat Bulsun!

 

TİM-TEB Girişim Evleri, teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin sürdürülebilirliğini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik inkübasyon, hızlandırma ve büyüme aşamalarındaki özgün programları ile ekosisteme yön vermektedir. 

TİM TEB Girişim Evlerinde,

  • Teknoloji girişimlerinin sayısının artırılması, ortalama işletme ömrünün uzaması,
  • Teknoloji şirketlerinin ihracata yönlendirilmesi ve yüksek teknolojili ürünlerin toplam ihracat içerisindeki payının artması, 
  • Anadolu’daki teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin ekosistemdeki payının ve gücünün artırılması, girişimcilikte bölgesel fırsat eşitliğine katkı verilmesi

 

amacıyla 2015 yılından bu yana 14 farklı program kapsamında 935 teknoloji odaklı girişimciye destek verilmiş, 5.000’e yakın öğrenci programlardan mezun olmuştur.

Programlara katılan girişimciler, alanında uzman danışmanlarla çalışma, ürün ve hizmetlerini iş dünyasına sunma, kurumsal firmalarla işbirliği yapma, yatırımcılarla buluşma, ulusal ve uluslararası etkinliklerde yer alma gibi birçok olanaktan faydalanmaktadır.

 

TİM-TEB Girişim Evleri ile 2020 yılında da girişimcilik ekosistemine öncü hizmetleri ile İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Denizli, Mersin ile Erzurum ve Trabzon’da katkı verilmeye devam edilecektir. 

Şubat ayında başlatılması planlanan 2020 1.Dönem Start Up ve Level Up programlarına katılmak için 31 Ocak’a kadar timlegirisim.com veya teblegirisim.com adreslerini kullanarak kolaylıkla başvurabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi için:

Gizem Kılcı

Tel:+90 (545) 830 05 81

E-posta: [email protected]