Zambiya Özel Nitelikli Alım Heyeti

Zambiya Özel Nitelikli Alım Heyeti

Sayın Üyemiz,

 
TİM tarafından iletilen ve Lusaka Ticaret Müşavirliğimizden alınan bir yazıda; Özel Nitelikli Alım Heyetleri kapsamında, Ticaret Müşavirliğimiz tarafından Zambiya’da faaliyet gösteren “Magic Advertising & Promotions Limited” firması ülkemize davet edilmiştir. 

  

Zambiya’da faaliyet gösteren “Magic Advertising & Promotions Limited” firmasının Zambiya Savunma Bakanlığından aldığı ihale çerçevesinde askeri memur ayakkabısısavaş botu, kask ve kamp tulumu alımı yapacağı; yine aynı firmanın önümüzdeki dönemde drone (insansız gözlem uçağı) ve askeri faaliyetler kapsamında hacking eylemine karşı jamming cihazları ithal etmesinin planladığı bilgisi edinilmiştir.

 

Bahse konu Alım Heyeti için 8 Kasım Çarşamba günü İTKİB- Dış Ticaret Kompleksinde B2B’ler yapılması yönünde organizasyon yapılmıştır.

 

Anılan Firma ile görüşmek isteyen üyelerimizin ekte yer alan Formu İngilizce olarak doldurduktan sonra 07.11.2017 Salı günü günü mesai saati bitimine kadar [email protected]  e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. 

 

Bilgilerine sunarız.