11. Saraybosna İş Forumu

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazıya atıfla, 11. Saraybosna İş Forumu'nun, Bosna Bank International organizasyonunda ve Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyinin himayesinde 11-12 Mayıs 2022 tarihlerinde Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenleneceği bildirilmektedir.
Yazıda devamla, bölgeden ve dünyadan 50’den fazla ülkenin katılımcılarını bir araya getirerek, Güneydoğu Avrupa’da yer alan ülkeler arasındaki ekonomik bağların ve karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesi; enerji, eğitim, bilgi teknolojileri, tarım, gıda, inşaat ve turizm gibi sektörlerden fikirlerin ve projelerin tartışılması vasıtasıyla Bosna Hersek’in ve bölge imkânlarının yabancı yatırımcılara tanıtılması ve ülkenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunulması amaçlanan söz konusu etkinliğe çok sayıda uluslararası yatırımcı, girişimci, siyasetçi ve iş insanının katılımının beklendiği; Forumun ilk gününde kayıt işlemlerinin yapılması ertesinde resmi açılış ve onur konuklarının katılımıyla gerçekleştirilecek panellerin tesis edilmesi, müteakiben G2G ve B2B temasların gerçekleştirilmesi, forumun ikinci gününde de sektörel oturumlar ile B2B görüşmelerin sürdürülmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.
Etkinlik programının https://sarajevobusinessforum.com/ adresinden takip edilmesi mümkün olup, foruma katılmak isteyen firmaların söz konusu adres üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Ek: Broşür listesi.

Bilgilerinize sunulur.

İlgili Dosyalar

BROŞÜR LİSTESİ

(2.985038 mb)