24-25 Mayıs 2022 Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri

Sayın Üyemiz,


T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve Karadeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 24 - 25 Mayıs tarihlerinde Kastamonu, Tosya/Kastamonu, Bartın, Karabük ve Sinop’a yönelik olarak “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.
On-line olarak gerçekleşecek seminerlere katılım ücretsiz olup, seminere katılmak isteyen firmaların 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar aşağıdaki linkler vasıtasıyla kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek olup, söz konusu belgeler elektronik ortamda katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

Siz sayın üyelerimizin seminerlere katılımı hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatların geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet güçlerinizin artırılması ve yeni pazarlara açılımlarınız açısından önem arz etmektedir.

Bilgilerinize sunarız.


24 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek Birinci Oturuma Aşağıdaki Linkten Kaydolabilirsiniz:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_It4_6c_DSV2-Eh8LdozvpA


25 Mayıs 2022  tarihinde gerçekleşecek İkinci Oturuma Aşağıdaki Linkten Kaydolabilirsiniz:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_tssf2_BySkSnXl1fk3bRhQ