4-9 Haziran 2023 Tarihli Arjantin (Buenos Aires) Ticaret Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENIB) organizasyonu ile 4-9 Haziran 2023 tarihleri arasında Arjantin’e yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir ticaret heyeti gerçekleştirileceği, Buenos Aires şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Arjantin’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.

Anılan yazıda devamla bahse konu heyete başvuru için son tarihin 26 Nisan 2023 Çarşamba günü mesai bitimi olduğu belirtilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/argentina-buenos-aires-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 65.000-TL tahsil edilecektir.

Heyete katılım, online başvuru formunun doldurulması ve ödeme dekontlarının DENIB Genel Sekreterliğine ([email protected]ulaşmasıyla kesinleşecektir

Bilgilerinize sunarız.

 

Ekler:

1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)

2. Arjantin (Buenos Aires) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)