6. Sermaye Piyasaları Kongresi Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan yazıda, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nden alınan bir yazıya atıfla, 6. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin “Finansın Ötesi: Dünyanın Geleceğine Yatırım” temasıyla 1 Aralık 2022 tarihinde İstanbul’da düzenleneceği hususu bildirilmektedir.

Dünyadan ve Türkiye'den iş dünyasının önde gelen liderleri, akademisyen ve uzmanların konuşmacı olarak katılacağı Kongre kapsamında “Sürdürülebilir Finansın Geleceği”“Dijital Finansın Geleceği”“Ekonomi ve Sermaye Piyasalarının Geleceği” olmak üzere üç temel başlık altında eş zamanlı 15 panel ve 15 eğitim gerçekleştirilecektir. Kongre, Wyndham Grand Otel Levent'te düzenlenecek olup, katılımcılar hem fiziki hem de çevrim içi olarak panellere katılım sağlayabilecektir.

Kongreye katılım sağlamak isteyen firmaların https://online.tspkongresi.org/Account/Register adresinden kayıt yaptırması gerekmektedir. Ayrıca, Kongre kapsamında B2B alanında reel sektör ile TSPB üyeleri, finans sektörünün bir araya getirilerek birebir özel görüşmelerin yapılması planlanmaktadır. Bu kapsamda oluşturulan B2B başvuru formuna https://sermayepiyasalarikongresi.org.tr/tr/b2b-kayit-formu adresinden erişilebilmekte olup; birebir özel görüşmelere katılmak isteyen firma yetkililerinin 18 Kasım 2022 Cuma gününe kadar ilgili formu doldurması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız