7. HELAL EXPO, Alım Heyeti Programı 28-29 Kasım 2019, İstanbul

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı ve TİM işbirliğinde, yurtdışı tanıtım faaliyetleri kapsamında yurtdışından firma yetkilileri, kurum ve kuruluş temsilcileri ve basın editörlerinin ülkemize getirilmesine yönelik Alım Heyeti programları gerçekleştirildiği belirtilmektedir.

Bu kapsamda, 28 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihlerinde T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde İstanbul'da düzenlenecek olan “Dünya Helal Zirvesi 2019” ve “7. OIC (İslam İşbirliği Teşkilatı) Helal Expo Fuarı” kapsamında, Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonunda, 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yabancı firma/kurum/kuruluş temsilcilerinin katılım sağlayacağı bir Alım Heyeti programının organize edilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu Alım Heyeti kapsamında ülkemize gelecek alıcı şirketlerin listesi ekte yer almakta olup, anılan etkinlikte birebir görüşme yapmak isteyen Türk firmalarımızın https://bit.ly/35oB37p internet bağlantısından kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Alıcı Şirketlerin Listesi