Avustralya Genel Nitelikli Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Meclisimiz ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB) organizasyonunda 26 Şubat - 04 Mart 2023 tarihleri arasında Avustralya’ya yönelik tüm sektörlerin katılımına açık Genel Nitelikli Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Sydney ve Melbourne şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda Avustralya’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
Bahse konu heyete başvuru için son tarih 13 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/australia-sydney-melbourne-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 3.500-$’dır. Ön değerlendirme sonucu katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.
Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları başvuru formlarının firmalarımızca doldurulması ve ödeme dekontlarının AKİB Genel Sekreterliği’nin [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.
 

Bilgilerinize sunarız.