Benin Genel Ticaret Heyeti Organizasyonu

Sayın Üyemiz,

Ege İhracatçı Birliklerinden alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile 26-29 Eylül 2023 tarihleri arasında ekli program kapsamında Benin’e yönelik tüm sektörleri kapsayan Genel Nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Kotonu şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Benin’den iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Anılan yazıda, bahse konu heyete başvuru için son tarihin 31 Ağustos 2023 Perşembe günü mesai bitimidi olduğu belirtilmiştir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/benin-cotonou-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, katılımcı firmalardan 1.250 USD tahsil edileceği ifade edilmiştir.


Yazıda, heyete katılımın, başvuru formlarının firmalarca doldurulması ve ödeme dekontlarının Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşeceği de belirtilmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.