DEİK-TÜSİAD 'Türkiye-Çin İş Konferansı  (TCBC) Hk.

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan bir yazıda, DEİK ve TÜSİAD iş birliğinde, 11 Temmuz 2023 tarihinde 'Dijital Dönüşüm ve Geleceği Tasarlamak' ana temasıyla İstanbul Shangri-la Otel'inde 'Türkiye - Çin İş Konferansı (TCBC)' düzenleneceği bildirilmiştir.

İlgili yazıda etkinliğin temel amacının, Türkiye Cumhuriyeti ile Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki uzun süredir var olan ilişkilerin güçlenmesine ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak olduğu ve bu hedef doğrultusunda alanlarının önde gelen isimlerinin katılacağı TCBC etkinliğinin, 'Dijital Dönüşüm’ teması üzerinden ilişkilerimizin geleceğinin değerlendirileceği bir platform olacağı belirtilmektedir.

Sektörün önde gelen isimlerinden dijital alanda iş yapma tecrübelerini aktaracağı konferansta iki ülke arasındaki iş birliği fırsatlarının, Türk-Çin ticari iş birliğinin başarı öykülerinin ve dijital dönüşümün geleceğinin istişare edilmesi hedeflenmektedir.

Söz konusu etkinliğe 6.07.2023 / 16.351 2 katılmak isteyen üyelerimizin ilgili formu https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1591/20516 doldurması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.