Güney Afrika Genel Ticaret Heyeti Programı Başvuru Süre Uzatımı

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (GAİB) organizasyonunda 06 - 10 Mart 2023 tarihleri arasında Güney Afrika'ya yönelik tüm sektörlerin katılımına açık Genel Nitelikli Ticaret Heyetinin gerçekleştirileceğine ilişkin duyuru daha önce iletilmiştir.

Bu defa, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinden (GAİB) alınan yazıda, ahse konu heyete başvuru için son tarihin 30 Ocak 2023 Pazartesi günü mesai bitimi olarak güncellendiği, bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/south-africa-johannesburg-andcape- town-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulmasının gerekmekte olduğu, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için konuya ilişkin bilgilendirmenin e-posta aracılığıyla yapılacağı ifade edilmektedir.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmaların heyete katılımları başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının GAİB Genel Sekreterliği'nin [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek:  Heyete İlişkin Bilgi ve Taslak Program

İlgili Dosyalar