Güney Kore Pazarı ve Fuarları Bilgilendirme Semineri

T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazıda; Seul/GÜNEY KORE'de 19-22 Mayıs 2020 tarihleri arasında "Seoul Food and Hotel" Fuarı'nın Selten Uluslararası Fuar ve Aksesuarları Tic. Ltd. Şti. tarafından, 25-27 Haziran 2020 tarihleri arasında "Import Goods Fair-İthal Ürünler Fuarı"nın ise Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından düzenleneceği bildirilmektedir.

Diğer taraftan, anılan etkinliklerde ülkemizin Güney Kore'ye ihracat potansiyeli yüksek olan sektörlerinde, bilhassa gıda ve tarım ürünleri, plastik, kauçuk, tekstil ve konfeksiyon, demir-çelik, iklimlendirme, elektronik, otomotiv yan sanayi, deniz taşıtları ve mobilya sektörlerinde, firmalarımızın yoğun katılım sağlaması hususunun Sayın Bakanımızca ayrıca talimatlandırıldığı ifade edilmektedir.

Bu çerçevede; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda, Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği işbirliğinde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda, 26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 14:00'te, Güney Kore Pazarı, Seul Food And Hotel & Korea Import Goods 2020 Fuarları Bilgilendirme Semineri düzenlenecek, G. Kore pazarı hakkında bilgilendirmenin ardından, söz konusu fuarlara ilişkin bilgilendirme yapılacaktır.

Güney Kore pazarı ile ilgilenen üye firmalarımızca bahse konu seminere katılım sağlanması büyük önem arz etmekte olup, katılım için aşağıda yer alan link vasıtasıyla kayıt yaptırmaları gerekmektedir


Online başvuru için lütfen tıklayınız

Ek: Eğitim Programı

Tarih: 26.02.2020, Çarşamba

Saat: 14:00

Yer: Dış Ticaret Kompleksi, Konferans Salonu