GÜNEY KORE SANAL TİCARET HEYETİ (EV VE MUTFAK EŞYALARI)

Sayın Üyemiz

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 22-23 Haziran 2020 tarihleri arasında Güney Kore’ye yönelik bir Sanal Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, G. Kore’den iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek sanal ticaret heyetimizin ilki Ev ve Mutfak Eşyaları sektöründe faaliyet gösteren, plastik ve metal mutfak eşyaları, cam ve seramik ev eşyaları, ev/banyo ürünleri ile ev tekstili ürünleri sektörlerinde iştigal eden azami 25 firmamızın katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Bahse konu sanal ticaret heyetimize katılım yukarıda belirtilen kontenjanla sınırlı olup, başvuru ve ödemeler için son tarih 15 Mayıs 2020 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://bit.ly/2YDjPDr  internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercüman, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 250,00-USD tutarındaki katılım bedelinin Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin Vakıfbank Güneşli Ticari Şb. (Şube Kodu: 1248) IBAN No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04 numaralı hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının [email protected] e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Güney Kore Sanal Ticaret Heyeti kapsamında;

•Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
•Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir. 
•Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade
edilememektedir.
•Türk katılımcı listesi ve sektörler kesinleştikten sonra firma eşleştirme çalışması
gerçekleştirilecek olup, yabancı potansiyel satın alımcılar etkinliğe davet edilecektir.
•B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla
bireysel olarak görüşecektir. İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti verilecektir.

Etkinlik Taslak Programı:

22 Haziran 2020 - Webinar (İlgili dijital platform bildirilecektir)
*Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.
22-23 Haziran 2020 - İkili İş Görüşmeleri (İlgili dijital platform bildirilecektir)

Ayrıntılı Bilgi:
Beste COŞKUNER: [email protected] 0212 454 00 96
Özkan ALTUNTAŞ: [email protected] 0212 454 06 18

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla