İnovaLİG Başvuruları Hakkında

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda; Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programının bu yıl 6. kez gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Anılan yazının devamında; İnovaLİG ile şirketlerin hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışma hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulduğu ve İnovaLİG sayesinde firmalarımızın, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirdiği belirtilmektedir.

TİM’in uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP³rove Academy işbirliğiyle gerçekleştirdiği İnovaLİG’e ilk yıl 460, 2015 yılında 488, 2016 yılında 761, 2017 yılında 971 ve geçtiğimiz yıl ise 1216 firmanın başvurduğu, İnovaLİG 2018 şampiyonlarının 5 farklı kategoride ödüllerini, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye İnovasyon Haftası’nda almanın gururunu yaşarken, başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan tüm firmaların dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ücretsiz olarak kıyas analizi raporu ile görme şansına sahip olduğu ifade edilmektedir.

Bu çerçevede; hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini takip etmek hem de inovasyon alanında edinilen uluslararası tecrübeye ortak olmak isteyen firmalarımızın 30 Haziran 2019 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2019’a ücretsiz olarak başvurması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

EK: İnovaLİG 2019 Bilgi Notu - İndirmek için tıklayınız.