İspanya (Barselona) Fiziki Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

 

 

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 16-19 Şubat 2022 tarihleri arasında Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn. İsmail Gülle’nin başkanlığında İspanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Barselona şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda İspanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 17 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimi olduğu ifade edilmektedir.  Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/spain-barcelona-2022 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 35.800-TL, business sınıfı uçak biletli katılım paketi için 55.800-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

 

Firmalarımız için heyete katılımları, ekte belirtilen banka hesaplarına katılım ücretinin yatırılması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisine ulaşmasıyla kesinleşecek olup, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında B2B eşleştirme hizmeti alınan firmaya ödeme yapılması, uçak biletlerinin kesilmesi ve otel rezervasyonlarının yapılmasının ardından katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamamakta olduğu bildirilmiştir.

 

EK 1: Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

EK 2: İspanya (Barselona) Ticaret Heyeti Taslak Programı

 

Bilgilerinize Sunarız.