İsrail Ticaret Heyeti, 5-8 Ocak 2022

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisleri organizasyonu ile 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında İsrail’e yönelik fiziki ticaret heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda İsrailli iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlandığı belirtilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyet genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmaların katılımına açıktır.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru ve ödemeler için son tarih 8 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 17.00’dir.

Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel-2022/company/register internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekliliği belirtilmektedir.

Formda belirtilen bilgiler doğrultusunda B2B Eşleştirme firması başvuran firmalara özel nitelikli iş görüşmesi yapılıp yapılamayacağına dair ön araştırma yapacaktır. Ön araştırmanın olumlu sonuçlanması durumunda firmalar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir ve heyete kesin katılım için organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

*Business sınıfı biletler sınırlı sayıda olup ödeme önceliğine göre değerlendirilecektir.

 

Taslak program için tıklayınız.

İlgili Dosyalar

taslakprogram261121

(0.132777 mb)