İstanbul Ticaret Odası Tedarikçi Günleri Hk.

Sayın Üyemiz,

İstanbul Ticaret Odasından (İTO) alınan bir yazıda, İstanbul Ticaret Odası Proje ve İş Geliştirme Müdürlüğü Yan Sanayi Borsasının düzenlemiş olduğu 2024 Tedarikçi Günleri başvuruları başlamış olduğu ifade edilmektedir.

Anılan yazıda devamla, Yan Sanayi Borsası'nın çalışmaları arasında önemli bir yer tutan ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen ikili görüşme organizasyonları ile ana sanayicilerimizin spesifik ihtiyaçları için uygun tedarikçilerin bulunması amaçlandığı belirtilmektedir. Organizasyon; ana sanayici firmanın talebi doğrultusunda, İTO’da yüz yüze veya çevrim içi (online) platformda gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Bu çerçevede, ana sanayici ve satın almacının çeşitli talepleri, Yan Sanayi Borsası uzmanları tarafından değerlendirilmekte ve mevcut yan sanayici havuzundan beklentilerinize uygun firmalar temin edilmektir.

Tedarikçi Günleri organizasyonlarında bugüne kadar; Continental, Schaeffler, Rolls Royce, Bosch, Bosch Rexroth, Siemens, MTU, Schneider Electric, Hitachi Zosen, Alstom, Toyota, Hyundai, Emerson, Miele, Indesit, Festo vb. pek çok küresel marka değerine sahip firma için gerçekleştirildiği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, üyelerimize özel olarak düzenlenecek Tedarikçi Günü etkinliklerine ilişkin detaylı bilgi almak için İstanbul Ticaret Odası Yan Sanayi Borsası ile temasa geçilebilmektedir.

Bu kapsamda başvuru formuna ve Yan Sanayi Borsası ile ilgili bilgilendirme broşürüne ekte yer alan dosyalardan erişim sağlanabilmektedir.

İstanbul Ticaret Odası / Yan Sanayi Borsası

Tel : 0212 455 6236 / 6234 / 6222 / 6225

E-posta : [email protected] / [email protected]

İlgili Dosyalar