Kanada (Toronto) Genel Nitelikli Ticaret Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonu, Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği (DENİB) organizasyonunda, 05-08 Mart 2023 tarihleri arasında, Kanada’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup söz konusu organizasyonda, Kanada’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru için son tarih 9 Ocak 2023 Pazartesi günü mesai saati bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/canada-toronto-2023/company/register internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 38.000  TL’dir. Heyete ilişkin dikkat edilmesi gereken hususlar ve ayrıntılı bilgiye ekten ulaşılabilmektedir.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmaların heyete katılımları, başvuru formlarının eksiksiz doldurulması ve ödeme dekontlarının Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nin [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

 

EK:Kanada Genel Ticaret Heyeti Duyuru Metni (4 Sayfa)

İlgili Dosyalar

EK030123

(0.342559 mb)