Küba Özel Nitelikli Alım Heyeti Hakkında

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Türkiye İhracatçılar Meclisi-TİM organizatörlüğünde, Küba’da yerleşik “GECOMEX, GELECT, LIGERA” firmalarının yetkililerinin katılımıyla 16-17 Aralık 2019 tarihinde Özel Nitelikli Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Türkiye’den çok çeşitli ürün gruplarında alım yapmak üzere gelen firmalardan GECOMEX firmasının (www.gecomex.cu) Türkiye’den iş yerleri için koruyucu giysi ile deri ve PVC koruyucu iş botu satın almak üzere Türk üretici firmalar ile ikili görüşme yapmak istediği bildirilmektedir.

Söz konusu İkili görüşme programı 16 Aralık 2019 Pazartesi günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirilecektir. İkili görüşmeler için Genel Sekreterliğimiz tarafından İspanyolca bilen bir Tercüman ikili görüşmelerin yapılacağı salonda hazır bulundurulacaktır.

Bu kapsamda, Küba’da yerleşik “GECOMEX” Firması yetkilileri ile ikili görüşme yapmak isteyen koruyucu giysi ile deri ve PVC koruyucu iş botu üreten üyelerimizin en geç 11.12.2019 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Ek’te yer alan firma profilini İngilizce olarak doldurarak Genel Sekreterliğimiz, Deri Sektör Şubesi e-posta adresine

(e-posta: [email protected]) iletmesi gerekmektedir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

 

Ek: Firma Profili