Make It Happen in the Philippines Webinarı Hk

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda Filipinler Ankara Büyükelçiliğinin yazısına atıfla, Filipinler Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Yatırım Kurulu ve Avrupa’daki Filipin Ticaret Yatırım merkezleri tarafından 23 Mart 2021 Salı günü 12.00-13.30 saatleri arasında “Make it Happen in the Philippines: “A Forum on the Philippines’ Role in Your Global Business” organizasyonunun Zoom üzerinden gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

Yazının devamında, amacının Avrupa iş topluluğunun Filipinler’deki mevcut gelişmelerden haberdar edilmesi ve kilit sektörlerdeki yatırım fırsatlarına teşvik etmek olduğu belirtilen Forumun açılış konuşmasını Filipinler Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ramon M. Lopez’in gerçekleştireceği, Yatırım Kurulu Genel Müdürü Dr. Ceferino M. Rodolfo’nun yabancı yatırımcılar için iş fırsatları hakkında konuşma yapacağı, Hükümet ve yüksek teknolojili üretim ve bilişim endüstrilerinden özel sektör yetkililerinin olduğu bir panel düzenleneceği belirtilmekte olup, ilgilenen firmalarımızın https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_zAicDpfvT0iLyEffEwIkWg üzerinden kayıt yaptırması gerektiği ifade edilmektedir.

 

Yukarıda bahsedilen etkinlik hakkında [email protected] e-posta adresinden veya Filipinler Ticaret Ataşesi Mr. Froilan Pamintuan (e-posta:[email protected]) detaylı bilgi alınabilmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.