Rusya ‘FAMILIA OFF-PRICE STORES’ Firmasının Ürün Alım Talepleri

Rusya’da yerleşik, 2000 yılında kurulmuş olan, Familia Firması (https://www.famil.ru) ülke genelinde 300’e yakın satış dükkanlarıyla Avrupa’nın en büyük off-price (düşük fiyatlı) zincir mağazalarından birini olduğunu belirterek Türkiye’den yüksek miktarda stok mal alım talebinde bulunmuştur.

Sayın Üyemiz,

Bu kapsamda, yılın herhangi bir döneminde stok fazlası ürünleri, beden serisi eksik modelleri, örnek numuneleri ve geri dönmüş sipariş ürünlerini satın aldıklarını ifade etmektedir. 

İlgilendikleri ürünler arasında hazırgiyim ürünleri, ev tekstili, ayakkabı, aksesuar ile çocuk ayakkabıları mevcut olup deri ceket, koyun derisi ceket ve kürk manto gibi deri ürünlerine de teklif vermek istediklerini ilave etmektedirler.

Firma yetkilisi, INDITEX, RESERVED, TOM TAILOR, Motivi, Diesel, Pepe Jeans, Bestsellers, Puma, Replay ve diğer bir çok Avrupa ve Amerikan şirketleri ile işbirliği kurduklarını ve dünyanın her yerinden 6000 tedarikçiden doğrudan stok fazlası ürün alıklarını belirtmektedir. Özellikle yalnız Rusya’da bilinen markalar ile değil dünya çapında bilinen tüm markalar ile ilgilendiklerini ifade etmektedir.

Bu çerçevede, firma tanıtım sunumları ekli olan Familia Firması ile görüşmek istemeniz durumunda aşağıda e-posta bilgisi verilen firma yetkilisi Deniza Giy ile temasa geçebileceğiniz hususunu saygılarımızla bilginize sunarız.


Sunumu indirmek için tıklayınız.

Familia Firması yetkili iletişim bilgisi:

Deniza Giy, e-posta: [email protected]