Rusya’da Yerleşik “Rusya Kazan Express” Firması Özel Nitelikli alım Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Türkiye İhracatçılar Meclisi-TİM organizatörlüğünde, Rusya’da yerleşik “Kazan Express” firmasının yetkililerinin katılımıyla Türkiye’den ürün teminine yönelik olarak 23-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Özel Nitelikli Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu alım heyeti kapsamında yabancı firma yetkilileri aşağıda sıralanan ürün gruplarında üretim yapan Türk üretici firmalar ile ikili görüşme yapmak istemektedir.

  • Ayakkabı (erkek-kadın ayakkabı, sandalet ve spor ayakkabı, vb.), saraciye (kadın/erkek çanta, sırt çantası, cüzdan, vb.) ve deri konfeksiyon ürünleri (kürk, kürk süet, vb.)

İkili görüşme programı 24 Eylül 2019, Salı günü Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirilecektir. İkili görüşmeler Rusça yapılacağı için Genel Sekreterliğimiz tarafından bir Rusça Tercüman ikili görüşmelerin yapılacağı salonda hazır bulundurulacaktır.

  • Bu kapsamda, Rusya’da yerleşik “Kazan Express” firması yetkilileri ile ikili görüşme yapmak isteyen erkekler ve bayanlar için ayakkabı, sandalet ve spor ayakkabı, saraciye ve kürk ürünleri, v.b. ürünleri üreten üyelerimizin en geç 20.09.2019 Cuma günü saat:12:00’a kadar Ek’de yer alan firma profilini İngilizce olarak doldurarak Genel Sekreterliğimize (e-posta: [email protected]) iletmesi gerekmektedir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla.

Ek: Firma Profili