Sweets & Snacks Expo 2020 Hakkında

Sayın Üyemiz;

 

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nden alınan yazıda, Chicago/ Amerika Birleşik Devletleri’nde, 19-21 Mayıs 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Sweets & Snacks Expo Uluslararası Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme Fuarı için Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nun bahsi geçen Birlik tarafından gerçekleştirilmesinin planlandığı bildirilmiştir.

Aynı yazıda devamla; Sweets & Snacks Expo’nun; 2019 yılında 850’den fazla katılımcıya ve 90’dan fazla ülkeden 18.000’in üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yapmış olduğu ve şekerleme ve atıştırmalık ürün sektöründe 150 milyar dolarlık payın temsil edildiği söz konusu fuarın, gerek A.B.D. pazarında gerekse A.B.D. ile serbest ticaret antlaşması bulunan Kanada ve Meksika pazarlarında yer alabilmek adında firmalarımıza önemli fırsatlar sunacağının düşünüldüğü belirtilmektedir.

Sweets & Snacks Expo 2020 fuarına milli katılım organizasyonu ile iştirak eden firmalara, İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından aşağıdaki hizmetlerin verileceği ifade edilmiştir;

  • Stand alanının kiralanması, stand inşaatı, dekorasyonu ve temizliği
  • Katılımcı ürünlerinin nakliyesi, gümrüklemesi ve standlara teslimi
  • Fuar resmi kataloğunda, fuar resmi internet sitesinde ve fuarda ziyaretçilere dağıtılmak üzere İstanbul’da hazırlanan katılımcı kataloğunda yer alma
  • Fuara giriş kartı temini
  • Fuar süresince ofis ve iletişim araçları (internet-telefon-vb) ile ikram hizmetlerinden faydalanma

Bahse konu fuarda katılımcı olarak yer almak isteyen üyelerimizin, Ön Başvuru Formu’nu firma kaşesi ve yetkilisi imzasıyla beraber doldurarak, 12 Aralık 2019 mesai bitimine kadar Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 0 212 454 05 01-02 numaralı faksına veya [email protected] adresine e-posta olarak göndermeleri gerekmektedir.

 

Ön Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

 

 

Hububat Koordinasyon Şubesi

Gürkan KARAMAN

İsmail Berkay ÜNLÜ

Tel: 0212 454 05 00 - 2263/ 1538

Fax:0212 454 05 01-02

E-Mail: [email protected]

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.