Tel Aviv-Kudüs Ticaret Heyeti Tarih Revizyonu Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisleri organizasyonu ile 5-8 Mart 2022 tarihleri arasında İsrail'e yönelik fiziki ticaret heyeti düzenleneceği bildirilmekte olup, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlandığı belirtilmektedir.

 

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyet genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmaların katılımına açıktır.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru ve ödemeler için son tarih 26 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 17.00’dir. Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel-2022/company/register internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı& tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

 

*Business sınıfı biletler sınırlı sayıda olup ödeme önceliğine göre değerlendirilecektir.

 Taslak program için tıklayınız.

İlgili Dosyalar