TİM BÖLGESEL SÜRDÜRÜLEBİLİR İHRACAT SEFERBERLİĞİ EGE EĞİTİM PROGRAMI

Sayın Üyemiz

İklim Değişikliği, Sürdürülebilirlik ve Avrupa Yeşil Mutabakatı hedeflerine uyum politikaları doğrultusunda, Meclisimiz tarafından 21 Haziran 2021 tarihinde kamuoyuyla paylaşılan “TİM Sürdürülebilirlik Eylem Planı” kapsamında ihracatçılarımıza yol göstermek adına muhtelif çalışmalar yürütülmektedir.


Söz konusu Eylem Planı’nın ana hedeflerinden biri olan eğitim programları kapsamında, daha fazla üretici, girişimci ve ihracatçıyı Avrupa Yeşil Mutabakatı, iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik sürecine ilişkin bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak amacıyla ilgili bakanlık ve kamu kurumları, sektör temsilcileri ve akademisyenlerin katılımıyla “TİM Bölgesel Sürdürülebilir İhracat Seferberliği Eğitim Programları” düzenlenmektedir. İlk olarak 28 Şubat 2022 tarihinde Marmara bölgesine yönelik çevrimiçi gerçekleştirilen eğitimden önemli kazanımlar elde edilmiştir.


27 Aralık 2022 Salı günü 9.30-16.15 saatleri arasında ise “TİM Bölgesel Sürdürülebilir İhracat Seferberliği Ege Eğitim Programı” çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Kayıt Linki: https://tim.org.tr/tr/surdurulebilirlik-egitim-basvuru