TİM Fas (Kazablanka) Ticaret Heyeti 27 Şubat-2 Mart Hk.

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile 27 Şubat – 2 Mart 2023 tarihleri arasında Fas’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Kazablanka şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Fas’tan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 25 Ocak 2023 Çarşamba günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/morocco-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve B2B toplantı için tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 24.000-TL’dir.

Eşleştirme firması tarafından ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne ([email protected] - [email protected] ulaşmasıyla kesinleşecektir.