Türkiye-Kırgızistan İş Forumu Hakkında - 6 Ağustos 2021

Sayın Üyemiz,

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) gelen bir yazıda Türkiye-Kırgızistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) Eş Başkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ın KEK 10. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Kırgızistan ziyareti kapsamında 6 Ağustos 2021 tarihinde Bişkek’te Türkiye-Kırgızistan İş Forumu’nun düzenlenmesi planlanmakta olduğu bildirilmektedir.

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde, Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız ve Kırgızistan Cumhuriyeti Bakanlar Kurulu Başkanı Sayın Ulukbek Maripov’un teşrifleri ile gerçekleştirilmesi öngörülen İş Forumuna

katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 3 Ağustos 2021, saat 12:00’ye kadar aşağıdaki bağlantıdan kayıt oluşturmaları gerekmektedir. 

 

Kayıt linki: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1290/17215

 

Başvuru ve Katılım Koşulları:

 

  • Başvuru formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önem arz etmektedir.
  • Uçak biletleri, Bişkek’te şehir içi ulaşım ve konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir. Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program önümüzdeki günlerde tekrar duyurulacak ve kayıt yaptıran firma temsilcilerine ayrıca bildirilecektir.
  • Kırgızistan Türk vatandaşlarına vize uygulamamaktadır. Ülkeye seyahatlerde varıştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. Kare kodlu test raporunun İngilizce veya Rusça düzenlenmiş olması gerekmektedir.

 

Detaylı Bilgi:

Elnur Osmanov, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü,

Tel.: 0212 339 50 67,  e-posta: [email protected]

 

 

Bilgilerinize sunarız,

 

  • ,