Türkiye-Mali İş Konseyi'nin Mali Heyet Ziyareti Hk.

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan bir yazıda, DEİK/Türkiye-Mali İş Konseyi tarafından, 8-10 Haziran 2022 tarihlerinde Mali'nin başkenti Bamako'ya bir özel sektör heyet ziyaretinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. 

Söz konusu ziyaret kapsamında, ticaret, savunma sanayi, inşaat, enerji, sağlık, tarım ve tekstil alanlarında ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla görüşmeler ve karşı kanat kuruluşu Mali Ticaret ve Sanayi Odası'nın üyeleriyle sektörel toplantılar ile ikili iş görüşmelerinin yapılmasının planlandığı belirtilmektedir. 

Anılan ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin, bağlantıda yer alan çevrim içi başvuru formunu doldurmaları ve toplantı randevularının ayarlanması için en geç 31 Mayıs 2022 Salı günü mesai bitimine kadar katılım ücretinin ödenerek kayıt işlemlerini tamamlamaları ve seyahat rezervasyonlarını yapmaları önemle rica olunur.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Taslak Program

Katılım Koşulları: 

1. Uçuş ve konaklama rezervasyonları katılımcılar tarafından münferit olarak gerçekleştirilecektir. 

Önerilen Otel: Radisson Collection Hotel, Bamako |  Adres: Hamdallaye ACI 2000, en face de la Cité Administrative BP E 2566, Mali

Önerilen Uçuşlar: Gidiş – 7 Haziran Salı | 18.45 – 22.30 | İstanbul (IST)-Bamako (BKO) TK 550 Dönüş – 10 Haziran Cuma | 23.20 – 09.05 (+1) | Bamako (BKO)-İstanbul (IST) TK 551  (İstanbul'a varış Cumartesi günü olacaktır)

2. Katılım ücretleri aşağıda sunulmuş olup paket ücrete önerilen uçuşlar ve otel bilgisi doğrultusunda havalimanı-otel-havalimanı ve program transferleri dahildir.

DEİK üyesi firmalar: 405 EURO

DEİK üyesi olmayan firmalar: 450 EURO 

3. Başvuru ve ödemeler için son tarih 31 Mayıs 2022 Salı günüdür. Katılımcıların bu tarihten sonra başvurularını iptal etmeleri durumunda ödemelerinin iadesi mümkün olmayacaktır. 

4. Formu doldurduktan sonra ödeme sayfası ekrana gelecektir. Ödeme sadece kredi kartı ile yapılabilmektedir. Ödeme esnasında bilgiler eksiksiz girildiği takdirde makbuzunuz tarafınıza gönderilecektir. 

5. Mali için sarıhumma aşısı gerekmekte olup, seyahat süresince katılımcılarımızın aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları zaruridir. Sarıhumma aşısı ücretsiz olarak, Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü'ne (www.seyahatsagligi.gov.tr) bağlı seyahat sağlığı merkezlerinde yapılmaktadır.

6. Mali Cumhuriyeti, Mali'yi ziyaret edecek umuma mahsus, hususi ve hizmet pasaportu sahibi Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Vize hususunda destek almak isteyen katılımcılarımız, Vize İşlem Merkezi'nden Meltem Karaca (T:+90 553 807 9234, E-posta: [email protected]) ve Uğur Mert (T: +90 554 332 21 55, E-posta: [email protected]) ile iletişime geçebilir. Vize destek mektubu tarafımızdan sağlanacaktır.