Türkiye-Özbekistan İş Forumu

Sayın Üyemiz,

 

DEİK’ten alınan bir yazıda, ikili ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla 23 Temmuz 2019 tarihinde Sheraton Ankara Oteli’nde (Adres: Kavaklıdere, Şht. Ömer haluk Sipahioğlu Sk, 06700 Çankaya/ANKARA) Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenleneceği; T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiyev’in katılımcılara hitap edecekleri İş Forumunun açılış oturumuna, Özbekistan Yatırımlar ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Laziz Kudratov, Özbekistan Enerji Birinci Bakan Yardımcısı Jurabek Mirzamahmudov ve diğer yetkililerin katılım sağlayacağı belirtilmektedir.

Aynı yazıda devamla, başta enerji, gıda, inşaat, tarım, kimya, otomotiv ve sağlık olmak üzere, çeşitli sektörlerden ekli listede yer alan resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları İş Forumu çerçevesinde düzenlenecek panel oturumlarında, Özbekistan ekonomisindeki son gelişmeler ve Türkiye ile Özbekistan arasındaki iş birliği fırsatları değerlendirileceği; programın son kısmında firma temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Bahse konu etkinliğe katılım sağlamak isteyen üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/969/13064 adresi üzerinden en geç 19 Temmuz Cuma günü saat 12’ ye kadar katılım formunu eksiksiz doldurmaları; DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 390 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 470 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Heyet listesi için tıklayınız.

Taslak program için tıklayınız.

Saygılarımızla