Ukrayna Cumhurbaşkanı Sayın Volodymyr Zelenskyy’nin Katılımı ile Türkiye – Ukrayna İş Forumu

Sayın Üyemiz,

DEİK’ten alınan bir yazıda, Ukrayna Cumhurbaşkanı Sayın Volodymyr Zelenskyy’nin 7 – 8 Ağustos 2019 tarihlerinde ülkemize yapacağı resmi ziyaret çerçevesinde T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’ın teşrifleriyle, 8 Ağustos 2019 tarihinde Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de Türkiye – Ukrayna İş Forumu düzenleneceği bildirilmektedir.

Aynı yazıda devamla, konuk Cumhurbaşkanı’nın yanı sıra, Ukrayna ve Türkiye’den üst düzey hükümet yetkilileri ve özel sektör temsilcilerinin iştirak etmesi öngörülen söz konusu etkinlik çerçevesinde Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası üyesi firmalar ve Türkiye iş insanları arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi planlandığı; iş forumuna ilişkin ayrıntılı program ve Ukrayna heyet listesinin kayıt yaptıran firmalara bilahare iletileceği ve DEİK internet sitesinde yayınlanacağı iletilmektedir.

Bahse konu toplantıya katılmak isteyen üyelerinizin 6 Ağustos 2019, Salı günü saat 18:00’e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/987/13338 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Taslak program:

09:00 – 10:00 Kayıt

10:00 – 11:00 Açış konuşmaları:

  • Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı Sayın Rasim Bekmezci
  • Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Gennadiy Çijikov
  • DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak

Hitaplar:

  • T.C. Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan
  • Ukrayna Cumhurbaşkanı Sayın Volodimir Zelenskyy

11:00 – 12:30 İkili iş görüşmeleri

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla