Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı

Sayın Üyemiz,

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği’nden (BAİB) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Bakanlıkları görev alanı dahilindeki konularda iş çevrelerinin bilgilendirilmesi amacıyla ve Ticaret Bakanlığınca 2023 yılında Eğitim Programlarının, önceki dönemde gerçekleştirilen eğitim programlarının, nicelik ve nitelik yönünden daha da geliştirilerek, “Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı” adı altında hem fiziki hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesini planlanmaktadır.

Bu çerçevede, “Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programları" 16 Mart 2023 Perşembe günü Antalya’da BAİB ev sahipliğinde “DoubleTree by Hilton Antalya City Center Otel’de” ilişikte yer alan program çerçevesinde fiziki olarak gerçekleştirilecektir.

Söz konusu Eğitim Programına etkin katılımın sağlanmasını teminen; programa katılmak isteyen üyelerimizin https://forms.gle/Bz7K8EdTxJU62Qe57 linki üzerinden kayıt yapmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.